In de kerstcampagne zien we als vanouds Frank Lammers in zijn rol als Bas, vader van het gezin. En omdat opa en oma dit jaar niet bij het gezin aan tafel kunnen zitten, gaat hij bij hen thuis langs met een boodschap. Want een beetje hulp konden én kunnen we dit jaar bijna allemaal wel gebruiken. Bas helpt zijn eigen familie met de kerstinkopen, maar wat gebeurt er als hij plotseling zelf hulp nodig heeft...?
Grootste kerstassortiment ooit
Roy van Keulen, Directeur Marketing bij Jumbo: “Bij Jumbo willen we iedereen helpen om een mooie kerst te beleven. Een mooie kerst voor de thuisblijvers, voor elk budget, of je nu van een klassiek menu houdt, gaat experimenteren met nieuwe recepten of juist kiest voor gemak. We hebben daarom het grootste kerstassortiment ooit. Met populaire kerstfavorieten, zoals garnalen, gourmetmini’s en carpaccio. Maar ook met bijzondere gerechten waarmee je de show kunt stelen, zoals een luxe bavette gevuld met pesto en een grote ijstaart overgoten met ruby drip. Om de keuze makkelijker te maken, bieden we onze klanten volop inspiratie in de winkels, in het Hallo Jumbo magazine, in onze Jumbo app, op social, via onze website en online. We helpen klanten ook met winkels die extra lang open zijn in de aanloop naar Kerst. Onze Jumbo Foodmarkt in Breda gaat zelfs 72 uur non-stop open! Zo bezorgen we iedereen een mooie kerst.”
Vanaf vandaag te zien
Nadat Nederland het Sinterklaasfeest heeft gevierd, wordt de Jumbo kerstcommercial vanaf 6 december uitgezonden op TV en via diverse online kanalen. Hij is vanaf nu hier te bekijken op YouTube.